CMO Retail 2026: Relevant of Onzichtbaar
dinsdag 6 oktober 2026, 13:30 - 18:00 uur| Capital C Bloemenmarkt
De nieuwe spelregels voor retail én commerce in een wereld die razendsnel verandert.
Het retaillandschap staat voor een radicale herschikking. Geopolitieke verschuivingen, de opkomst van agentic AI, een nieuwe generatie consumenten die koopgedrag inzet als culturele expressie.
De uitdagingen voor retail CMO’s zijn groter en complexer dan ooit. Tegelijkertijd liggen de kansen er. Wie nu de juiste keuzes maakt in technologie, merk en organisatie, bouwt aan duurzame relevantie. Wie dat niet doet, wordt onzichtbaar.
Op dinsdag 6 oktober komen retail CMO’s samen in de nieuwe locatie van Capital C: Bloemenmarkt in Amsterdam, voor een middag die inspireert, prikkelt en verbindt. Drie scherpe sprekers. Exclusieve roundtables. En de ruimte voor de gesprekken die er echt toe doen.
Het CMO Retail event van Adformatie brengt de marketingleiders van de Nederlandse retail-en commerce wereld samen rond de thema’s die écht op de agenda staan.
* Deelname aan CMO Retail 2026 is alleen mogelijk voor marketing- en retailbeslissers op executive niveau (zoals CMO, CCO, CDO) of direct onder hen. Denk hierbij aan marketing-, e-commerce- en customer directors van grote retailers, merken of digital native brands.
Deelnemende organisaties
Deelnemende organisaties
Hieronder vind je een selectie van deelnemende organisaties. Mis de kans niet om tijdens CMO retail inzichten uit te wisselen!
Hieronder vind je een selectie van deelnemende organisaties. Mis de kans niet om tijdens CMO retail inzichten uit te wisselen!
Programma
- 13:30 uur:
- 14:00 uur:
- 14:10 uur:
- 14:35 uur:
- 15:00 uur:
- 15:25 uur:
- 15:45 uur:
- 17:05 uur:
- 17:50 uur:
Inloop
Welkom
Susanne van Nierop, Content Director Adformatie & Bianca Boezewinkel, Community Manager CMO
Het nieuwe speelveld: hoe geopolitiek koopkracht en consumentengedrag herschrijft
Gerarda Westerhuis, ABN AMRO Bank
Wat TikTok Shop ons leert over piekgereedheid en de nieuwe koopreis
Florentine van der Molen, TikTok - Michelle Kolmsberg, L'oyé Cosmetics & Roderick Mirande, Adformatie
Van scroll naar sold out. Hoe Crisp de status quo blijft uitdagen
Lisanne de Vries-Dennert, Crisp
Pauze
Round Tables:
- Apadmi
- TikTok
- Vistar Media
- LiveRamp
Wrap-up
Borrel
SPREKERS
Locatie
Capital C Bloemenmarkt
Singel 542
1017 AZ Amsterdam
ONZE PARTNERS
ONZE PARTNERS
Partner worden?
Wil je als partner betrokken worden bij CMO retail? Neem dan contact met ons op! Wij geven je graag een toelichting of advies over de diverse mogelijkheden.






