Sessie
Rijkswaterstaat in Actie: Het meest risicovolle brugproject van Nederland
Beschrijving

De spoorwegbrug over de A1, wie kent hem niet? Bij de plaatsing werd in 1 nacht de gehele brug van 255 meter lang, 60 meter hoog en 17 meter breed op zijn plek gereden.
Maar wat speelde er achter de schermen van dit megaproject? 

Tijdens deze sessie duiken we in het verhaal van het grootste en meest risicovolle brugproject dat Rijkswaterstaat ooit heeft uitgevoerd. Wat begon als een onoverkomelijk obstakel, werd door vakkundige risicoanalyses, innovatieve oplossingen en teamdynamiek omgezet in een ongekend succes. 

Rens de Jong heeft Ferdinand Bockhoudt en Driek Nuijens van Rijkswaterstaat aan tafel, waarin zij je meenemen in de complexe risico’s, onvoorziene obstakels, en hoe ondanks alles dit project met een gewicht van 7 Boeings een groot succes is geworden.
Hoe gingen deze experts om met risicomanagement en de onverwachte uitdagingen? En hoe kunnen obstakels zelfs de grootste kansen creëren? 

Starttijd
13:30
Locatie
Van Berckel